Dołącz do ekipy Off Plus Camera

Sky is the limit! Do 8 marca 2015 trwa nabór zgłoszeń na wolontariat 8. edycji Festiwalu Off Plus Camera. Organizatorzy szukają otwartych, pełnych energii osób, które będą zajmować się produkcją, logistyką, pracą w biurze prasowym czy w dziale gości. Zdobycie doświadczenia, poznanie wybitnych osobistości kina, ale również szansa na stałą pracę lub zagraniczne praktyki u boku twórców światowej sławy – wszystkie te możliwości czekają!

W pracę przy Off Plus Camera jest zaangażowanych jest 350 młodych ludzi. Co jest najlepsze? Kiedy po jakimś czasie, będąc przejazdem w innym kraju okazuje się, że możesz się zatrzymać u „swojego” producenta filmowego – wspomina jedna z wolontariuszek działu gości.

Co robić? Wystarczy wejść na http://www.offpluscamera.com i wypełnić formularz. Drugi etap to spotkania rekrutacyjne, na które koordynatorzy zaproszą wybrane osoby. Na podstawie wyników rozmów rekrutacyjnych wolontariusze zostaną przydzieleni do poszczególnych działów zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami.

Na zgłoszenia Off Plus Camera czeka do 8 marca 2015 roku. Tegoroczna edycja Festiwalu potrwa od 1 do 10 maja 2015. Więcej informacji można znaleźć na http://www.offpluscamera.com.

A tak prezentuje się film promocyjny

http://www.youtube.com/watch?v=y6cdH5pjPNA

Informacja prasowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: