Podwójna pętla na BookRage

Podwójna pętla którą jakiś czas temu miałem przyjemność recenzować dla portalu Noircafe,  teraz dostępna jest w formie e-booka za sprawą BookRage. Książka Kazimierza Kyrcza znajduje się w doborowym towarzystwie. Kupując ją dostajecie pakiet, w skład którego wchodzą między innymi nowele Stefana Grabińskiego i powieść Dawida Kaina Za pięć rewolta.

BookRage to inicjatywa godna pochwały. Jej celem jest pomoc wspomaganie rodzimych autorów. W jaki sposób? Otóż platforma nie narzuca cen za oferowane pakiety. To WY, drodzy czytelnicy, decydujecie ile płacicie za dany zbiór. Co więcej zaznaczacie też jaka część tej kwoty zostaje przeznaczona na działanie serwisu, fundacji, a także ile trafi do kieszeni samych autorów. Jest tylko jeden szkopuł. Każdy z pakietów jest dostępny jedynie przez czternaście dni, więc decyzje należy podejmować szybko.

W czternastej (14!) już odsłonie akcji BookRage do zakupienia polska fantastyka. Wśród niej znalazła się książka, kryminał, Podwójna pętla autorstwa Kazimierza Kyrcza. Z tej okazji powieść zyskała również nową okładkę. Oto ona:

pętla

Nie zastanawiajcie się i wspomóżcie polską literaturęorazi jej autorów. Klikajcie o tu i dorzućcie pakiet do swojej wirtualnej biblioteczki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: